МОНТАЖ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ ПІД КЛЮЧ

НАШІ ЗАВЕРШЕННІ ОБ’ЄКТИ:

Чорні ніші в стелі
Завдання

Змонтували 👉 натяжні стелі з чорною нішою в будинку у Вінниці (Перемичка "Весняний"). ⭐ Були і приховані ніші - гардини для штор і 40 світильників з внутрішньою вклейкою термокілець, і обхід люку на горище та сходинкової площадки. ☝️Але на фото цього об'єкту ми показали саме цікаве - чорна ніша під світильники з профілю "відсіч" на демферній системі монтажу. Виглядає супер 👍

Чорні ніші в стелі
Локація
Винница
Тип житла
Комната
Площа
17м²
Срок виконання
6 годин
Завдання

👉Сделали монтаж натяжных потолков в Виннице. ⭐На потолке чёрная ниша с светильниками, ниша под скрытый карниз, паряща линия точечные прямокутные светильники. 

Матові
Завдання

⭐Встановили натяжні стелі у Вінниці з◾чорною нішою◾із світильниками, світлові лінії, парящі стелі, ніші-гардини для штор. 

Глянцеві
Завдання

⭐Встановили натяжні стелі в дитячому садку. Одна з кімнат мала розміри 5м×8м=40м². Висота 4м.

👍Наші матеріали якісні сертифіковані з оригінальною заводським маркуванням (що засвідчує якість). Працюємо лише з плівкою для житлових приміщень.

Стеля монтувалась в 2016 році. 

Натяжні стелі з підсвіткою
Завдання

⭐На даному об'єкті замовники хотіли поєднати різні сучасні конструкції з натяжних стель: 👉світлові лінії, парящі (ширяючі), магнітна трекова система, ніша - гардина для штор "AluTat". Душова лійка у ванній кімнаті вмонтована в натяжну стелю. Виконували чистий монтаж, так як ремонт був вже зроблений і ми засвердлювали профіль по шпалерам, декоративній штукатурці, та кахелю. ◾Хочеться черговий раз підмітити, що при ремонті правельно та завчасно плануйте черговість виконання будівельних робіт; наша команда має великий досвід монтажу натяжних стель на різних етапах ремонту і ми підскажемо як краще зробити саме у вашому випадку - бо є різниця коли робиш рівні стандартні стелі, і коли складні сучасні конструкції. 

Матові
Локація
Вінниця Вишенька жк "Престиж хол"
Тип житла
квартира
Площа
98 м²
Срок виконання
8 днів
Завдання

Встановили нішу з магнітними трековими світильниками, світлові лінії, ніші - гардини AluTat, душева лійка вмонтована в натяжну стелю таким чином, що знаходяться в одній площині. Монтаж стель здійснювався вже по "чистовому" - стіни були пофарбовані та обклеєні шпалерами. 

Світлові лінії
Завдання

Натяжні потолки з підсвіткою. Змонтували світлові лінії і встановили світильники. Також "парящі" (ширяючі) лінії з розсіювачем і нішу під гардину з профіля ПК-5. Ніша-гардина переходила в тіневий профіль на зовнішньому куті. Кухню і коридор зробили одним суцільним полотном на якому є світлова лінія яка також переходе з кухні в коридор. Було багато кутів (кожен кут потрібно акуратно прирізати на торцовій пилці і потім заправити полотно, щоб не було складок). Зробити це одне, а якісно зробити це зовсім друге! При складних конструкціях важливий досвід — ми багато раз ставили такі стелі, то і вам зробимо, щоб було все чітко! 

Чорні ніші в стелі
Завдання

Мы с Винницы☝️Работаем без посредников – заказывайте напрямую. Устанавливаем сложные натяжные потолки ну и простые тоже. Тел: 096-53-555-25

Натяжные потолки с чёрной нишей, светодиодной подсветкой, нишей под скрытый карниз.

Натяжные потолки в Виннице. ⭐ Фото, Видео натяжных потолков.  Цены за 1м2 с установкой. ☎️ (096)-53-555-25 

Тіньові
Завдання

⭐Тіневі примикання натяжних стель до стін (без вставки). 👉Чорна ніша з вмонтованими в неї трекові світильники, спотові круглі світильники відцентровані напівкругом (радіусом). Повністю стелі не фотографували бо вся увага саме на тіневих зазорах вздовж стін. 

”Парящі“(ширяючі)
Локація
Вінниця
Тип житла
Квартира
Площа
25
Срок виконання
8
Завдання

Чергове замовлення на "парящі" Натяжні стелі. В кімнаті по всьому периметру, а в коридорі, якщо помітили, вздовж однієї стіни має бути шафа під стелю - тому там підсвітку не робили і точечні світильники змістили з урахуванням майбутньої шафи. Вимикач на два положення, один на підсвітку, другий на світильники.