Залишити відгук
Андрій
Звернув увагу, що на сайті є калькулятор який відразу рахує ціну, бо у інших від калькулятора тільки одна назва - де проходиш етапи, а в кінці не ціна, а прохання залишити свій номер. Зробили парящі стелі з підсвіткою по периметру і нішу для штор також з підсвіткою, ніша нам потрібна була не стандартна, а глибиною 12см. Дякую за детальну консультацію на якій ми переглянули декілька різних варіантів і обрали саме той який нам дуже сподобався.
Лариса
Вчора зробили майстри своєї справи натяжну стелю. Робота виконана якісно і швидко. Дякую, робота виконана професійно, хлопці дуже ввічливі і відповідальні. Майстер Назар інформативно проводив заміри, пояснював і пропонував різні варіанти
Олеся Свиридюк
Сегодня приехали мне делать потолок утром. Я очень осталась довольна! Ребята понравились, понимают, что делают. Работа сделана очень качественно, быстро и аккуратно. Могу смело рекомендовать друзьям и знакомым.
Оксана
Коли під час ремонту дійшла черга до натяжних стель я, попередньо обдзвонивши декілька фірм, зупинила свій вибір на "Стелі Оселі" і не помилилась. Хлопці зробили швидко, професійно, якісно! Стеля - супер! Тішуся як дитина! Буду замовляти ще й у вітальні.
Людмила
Сегодня ребята сделали потолок...я в изумлении. Работа очень качественная, выполнена быстро и на высоком уровне. Ребята отзывчастые, понимающие, все доступно рассказывают и подсказывают. Все задуманное осуществилось. Огромное СПАСИБО !!!
Аня
Дякую, робота виконана гарно, хлопці ввічливі і відповідальні. Помогли в магазині підібрати світильники. Підібрати варіант скритої ніші бо вони є різні. Зібрали люстру і відрегулювали висоту тросиків на ній. Дякую!
Марина
Сегодня сделали потолок. Ставили теневой еврокраб и трековые светильники. Всё ровненько и красиво. Позавчера замеряли, сегодня поставили. Клас
Олександр
Вже замовляю другий раз. Першу стелю зробили в спальні, а тепер замовили в залі і в коридорі. Ставили класичні білі матові стелі з круглими чорними світильниками і чорною вставкою по периметру. Получилось сучасно і не дорого. Дякую майстрам Назару і Максиму.
Ольга
Раньше мне уже делали натяжной потолок но другая фирма. На этот раз заказали в Стелі Оселі. Выбирала мастеров уже более внимательно чем первый раз. Объявлений много, но ответственных мало.
Приехал Сергей с большим каталогом полотен и ещё чемодан с профилями был, всё подробно рассказал и показал образцы и варианты разные предлагал. Я хотела скрытую нишу - чтоб без карниза; так мне предложили три варианта как можно сделать. Через два дня приехали Коля и Игорь и всё сделали ка я хотела. Огромное СПАСИБО !!!
Іра
Пишу відгук не після установки стелі на кухні, а після того як нас затопили сусіди зверху. Трапилось це в неділю під вечір, коли нас не було в місті. Пока їхали додому зателефонувала Сергію з проблемою потопу і хоч це була неділя приїхав майстер Вадим з фірми і злив воду, частково зняв стелю і просушив її. Добре, що колись рішила замовити стелі саме в цій фірмі. Стеля провисла аж до холодильника але воду витримала!! Дякую вам за швидкий відгук на ситуацію!!
Любовь
Спасибо за аккуратную и качественную работу. Делали в квартире с выполненным ремонтом. Спасибо. Рекомендуем!
Виктор
Заказали установку натяжных потолков. Оббои были уже поклеены. Ребята работали с пылесосом, все сделали красиво, чисто и аккуратно.