МОНТАЖ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ ПІД КЛЮЧ

НАШІ ЗАВЕРШЕННІ ОБ’ЄКТИ:

Матові
Завдання

⭐Встановили натяжні стелі у Вінниці з◾чорною нішою◾із світильниками, світлові лінії, парящі стелі, ніші-гардини для штор. 

Матові
Локація
Вінниця Вишенька жк "Престиж хол"
Тип житла
квартира
Площа
98 м²
Срок виконання
8 днів
Завдання

Встановили нішу з магнітними трековими світильниками, світлові лінії, ніші - гардини AluTat, душева лійка вмонтована в натяжну стелю таким чином, що знаходяться в одній площині. Монтаж стель здійснювався вже по "чистовому" - стіни були пофарбовані та обклеєні шпалерами. 

Матові
Завдання

◾Встановили матові натяжні стелі з чорною декоративною вставкою. ◾Встановлювали спотові світильники попередньо розцентрувавши їх на стелі. Так як будинок має висоту до основної стелі 3м., а рівень натяжних повинен бути 2,70м. То для встановлення ніш-гардин ПК-5 потрібно було зробити основову до якої потрібно вже було кріпити ПК-5 і закладні для люстр та світильників (кріплення закладних під вказані елементи збільшують час монтажних робіт). 

Обговорити всі деталі та записатись на замір

Інші варіанти натяжних стель
Тканинні DESCOR
Текстурні (фактурні)
"Парящі" - підсвітка між стіною і стелею
"Світлові лінії" - підсвітка на стелі
Ніша–гардина для штор (є різні варіанти)
Тіневі стелі з профіля "EuroKraab" (тінь 6мм)
Дворівневі стелі різних видів і форм
Мансардна стеля - перехід стелі в різні площини під різними кутами.
Вставка декоративна (заглушка, потолочний плінтус)
Декорат. шнур

Матові натяжні стелі

Матові
особливості та переваги

✔️ Матові натяжні стелі мають вигляд гіпсокартонових відштукатурених стель (точніше супер ідеально відштукатурених стель). Ця фактура в білому кольорі є лідером замовлень. Плівка  тільки ☝️Преміум класу. Вона товста, щільна і міцна на розрив. Не має запаху, не провисає, не вигорає з часом. Полотна ми закріплюємо на надійні міцні профіля. 

✔️ В натяжні стелі встановлюємо освітлення, світлодіодні підсвітки різних типів, карнизи, ніші, декоративну вставку по периметру стелі, обходимо труби, люки, додаткові кути. 

✔️Монтуємо як стандартні натяжні стелі з декоративною вставкою так і тіневі, безщілеві, парящі варіанти примикань до стін. 

✔️Детальні розцінки на матові натяжні стелі та інші варіанти, можете переглянути в розділі ціни або на головній сторінці. Також можете скористатись калькулятором вартості на ГОЛОВНІЙ сторінці.

 

✔️ Полотна для натяжних стель окрім матових можуть ще бути глянцеві, сатинові, текстурні і тканинні. І з них можна зробити як стандартні рівні стелі так і різноманітні сучасні конструкції, які ви можете бачити як на нашому сайті так і в інтернеті: світлові лінії, парящі, ніші для гардин, тіневі, дворівневі, слоти ніші для спотових та трекових світильників та багато інших... 

Детальний прайс - в розділі ЦІНИ 

 

Матові натяжні стелі в Вінниці 

Матовые натяжные потолки в Виннице 

RU

◾Натяжные потолки могут быть глянцевые, матовые, сатиновые, текстурные-декоративные и из всех этих фактур делают как простые-ровные натяжные потолки так и разные современные конструкции: световые линии, парящие, теневые, бесщелевые, черные (белые) ниши на потолке под разные светильники, ниши под скрытые карнизы, двухуровневые натяжные потолки, и другие.

Натяжные потолки Винница. Устанавливаем натяжные потолки разных видов.