МОНТАЖ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ ПІД КЛЮЧ

НАШІ ЗАВЕРШЕННІ ОБ’ЄКТИ:

Натяжні стелі з підсвіткою
Завдання

⭐На даному об'єкті замовники хотіли поєднати різні сучасні конструкції з натяжних стель: 👉світлові лінії, парящі (ширяючі), магнітна трекова система, ніша - гардина для штор "AluTat". Душова лійка у ванній кімнаті вмонтована в натяжну стелю. Виконували чистий монтаж, так як ремонт був вже зроблений і ми засвердлювали профіль по шпалерам, декоративній штукатурці, та кахелю. ◾Хочеться черговий раз підмітити, що при ремонті правельно та завчасно плануйте черговість виконання будівельних робіт; наша команда має великий досвід монтажу натяжних стель на різних етапах ремонту і ми підскажемо як краще зробити саме у вашому випадку - бо є різниця коли робиш рівні стандартні стелі, і коли складні сучасні конструкції. 

Обговорити всі деталі та записатись на замір

Інші варіанти натяжних стель
Тканинні DESCOR
Текстурні (фактурні)
"Світлові лінії" - підсвітка на стелі
Ніша–гардина для штор (є різні варіанти)
Тіневі стелі з профіля "EuroKraab" (тінь 6мм)
Дворівневі стелі різних видів і форм
Мансардна стеля - перехід стелі в різні площини під різними кутами.
Вставка декоративна (заглушка, потолочний плінтус)
Декорат. шнур

Парящі натяжні стелі

"Парящі" - підсвітка між стіною і стелею
особливості та переваги

✔️ "Парящі" (ширяючі) натяжні стелі. 👉В спеціальний профіль монтується світлодіодна стрічка і утворюється підсвітка між стелею і стіною. Є профіль без розсіювача і з розсіювачем світла, з яким світлова лінія на натяжній стелі має рівномірне 💡 сяйво вздовж стіни.

◾До базової ціни, вибраної вами, натяжної стелі додається вартість "парящого" профілю з роботою - 400 грн/м.п. Також потрібно враховувати вартість світлодіодної стрічки яка коштує в діапазоні 70–200 грн/м.п. + Блок живлення 200-300 грн.; витрати на послуги електрика для підключення. Ви можете запросити свого електрика, або ж ці роботи можемо зробити ми "під ключ". Як вам буде зручно.

✔️Детальні розцінки можете переглянути в розділі ціни або на головній сторінці. Також можете скористатись калькулятором вартості на ГОЛОВНІЙ сторінці.

Парящие натяжних потолки Винниця