Обговорити всі деталі та записатись на замір

Інші варіанти натяжних стель
Тканинні DESCOR
Текстурні (фактурні)
"Парящі" - підсвітка між стіною і стелею
"Світлові лінії" - підсвітка на стелі
Ніша–гардина для штор (є різні варіанти)
Тіневі стелі з профіля "EuroKraab" (тінь 6мм)
Дворівневі стелі різних видів і форм
Мансардна стеля - перехід стелі в різні площини під різними кутами.
Вставка декоративна (заглушка, потолочний плінтус)
Декорат. шнур

Сатинові натяжні стелі

Сатинові
особливості та переваги

✔️ Сатинові натяжні стелі у Вінниці. 

На вигляд сатинові натяжні стелі мають проміжну позицію між глянцевими - які мають відзеркалення, та матовими які виглядають як ідеальна штукатурка. Сатинові ж мають м'який блік, а поверхня їх гладка. Частина замовників які до заміру хотіли матові стелі та побачивши сатинові полотна зупиняють свій вибір саме на них. Плівка тільки класу Преміум. Вона товста, щільна і міцна на розрив. Не має запаху, не провисає, не вигорає з часом. Полотна ми закріплюємо на посилені надійні профіля. 

 ✔️ Установка освітлення, карнизів, декоративна вставка по периметру стелі, обхід труб та додаткові кути якщо вони є рахуються окремо, бо на різних об'єктах вони різні і бажання замовників також різні – хтось хоче одне, а хтось хоче друге.

✔️ Натяжна стеля складається з:

1) полотна (ми використовуємо плівку MSD Premium – краща яка завозится в Украину!!) 

2) профіля (ми використовуємо одні із кращих профілів на ринку України - пвх профіль WestPlast і алюміневі (на вибір). Всі профіля міцні і надійні. 

3) додаткові елементи – установка освітлення, карнизів, ніш під приховані карнизи, обхід труб в стелі, додаткові кути. (додаткові елементи рахуються окремо, бо на різних об'єктах вони можуть бути різні - вони залежать від об'єкта і бажань замовника).

 

✔️ ФОТО, ВІДЕО та ЦІНИ можете переглянути на ГОЛОВНІЙ сторінці, або ж скористатись калькулятором вартості.

 

✔️ Полотна для натяжних стель мають: глянцеві, матові, сатинові і текстурні фактури. І з них можна зробити як стандартні рівні стелі так і різноманітні сучасні конструкції, які ви можете бачити як на нашому сайті так і в інтернеті: світлові лінії, парящі, ніші для гардин, тіневі, дворівневі, слоти ніші для спотових та трекових світильників та багато інших...

Сатиновые натяжные потолки в Виннице